Conducere

Ing. Sorin Lucaci

Director general

sorin.lucaci@rowater.ro

Ing. Laszlo Barabas

Director General Adjunct

Laszlo.Barabas@rowater.ro

Constantin Metler

Director General Adjunct

CV Constantin Metler
constantin.metler@rowater.ro

Mihaela – Andra Negoi

Director departamentul dezvoltare, investiţii

CV Mihaela – Andra Negoi
andra.negoi@rowater.ro

Constantin Cristian Stoian

Director departamentul managementul lucrărilor hidrotehnice

cristian.stoian@rowater.ro

Iulia Damian

Director Resurse Umane

Ionel Sorin Rîndaşu-Beuran

Director departamentul situații de urgență

CV Ionel Sorin Rîndaşu-Beuran
sorin.randasu@rowater.ro

Elena Ţuchiu

Director Departamentul Managementul european-integrat, Resurse de Apă

CV Elena Ţuchiu
elena.tuchiu@rowater.ro

Liliana Michineci

Director Economico-Financiar

CV Liliana Michineci
liliana.michineci@rowater.ro

DESPRE NOI